Otázky a odpovede

Otázky a odpovede

 Tu budú písané rôzne otázky a odpovede od The Killers. Takže ak sa o niečo zaujímate môžete nás kontaktovať. Náš kontakt je Media.Thekillers@Gmail.com tam sa nás spýtate otázky,my  ich sem pridáme a budeme hľadať odpovede. !!!POZOR!!! Na nevhodné otázky neodpovedáme! Vyplňte nám v maile: meno(prezívka) a otázku.My vám na mail odpovieme.

1.otázka: *KillkaAndyka* = Hľadala som často informácie o The Killers. No všade vidím Brandonove iné narodenie. Ako je to?

1.odpoved´: Je to tým, že Brandonove narodenie si možno mýliť s jeho bratovým narodením. Narodili sa v jeden mesiac ale každý iny rok. Brandon sa narodil 5.Júna 1987. Jeho brat 21.Júna 1981.

2.otázka: Bebbo = Neviete prosím kedy a kde budú mať The Killers koncert? Rád by som šiel. Pauza ma sklamala.

2.odpoved´: Napriek tomu, že zrušili ázijské turné, budú mať koncert v Austrálii v Melbourne. Koná sa 21.Februára 2010. Iné informácie zatiaľ o koncerte nie sú.

3.otázka: 33SimMOM33 = Koľko koncertov mali v roku 2009 a koľko mať budú v roku 2010? Začína sa mi súrne páčiť ich kapela.

3.odpoved´: V roku 2009 mali veľmi veľa koncertov. Presnejšie 92. Na tento rok si dali pauzu ale na neurčitý čas. Zatiaľ 1 v roku 2010.

4.otázka: ivkalala = Brandon sa mi zapáčil jak spevák tak jak muž. Moja otázočka, či je slobodný?

4.odpoved´ = Ivkalala nevieme , či to bude fanúšikov veľmi zaujímať ale odpovedať musíme. Môžeš sa dozvedieť viac na jeho životopise. Myslím, že je to zložité ale pochopíš. No údajne sa nevyjadroval ale ako správne média sme pátrali. A zatiaľ sme sa dopátrali tam, pokiaľ je to napísané v životopise na tejto stránke. Príjemné čítanie.

5.otázka: *KillkaAndyka* = Budú tu aj tie najnovšie novinky od The Killers? Môžem sa spoľahnúť?

5.odpoved´: Môžeš sa spoľahnúť. Novinky tu skutočne budú alebo aj iné informácie, ktoré by fanúšikov mohli zaujímať.

6.otázka: MonChiChi = Pridáte na túto stránku aj nejaké texty piesní od The Killers?

6.odpoved´ = Jasné, že budú. Ak sa stránka viac rozbehne tak tu budú možno všetky + preklad. Budeme sa snažiť ich sem pridať čo najskôr.

7.otázka: = BariseQ= A tú pauzu majú na koľko mesiacov alebo rokov?

7.odpoved´= BariseQ, pauza je do doby neurčitej. Je síce isté, že pauzu mať budú ale nie dokedy. Kebyže sa nové informácie dozvieme, budete informovaní.